Parking zOlsztyna.pl

Parking domen

Aby serwis www prawidłowo funkcjonował musi korzystać z usługi hostingu (serwowania). Jest to nic innego jak udostępnianie dla dowolnych użytkowników treści stron w światowej pajęczynie i odpowiednie skonfigurowanie DNS ów domeny, baz danych itp. Wiążą się z tym parametry takie jak transfer danych, pojemność serwera, pojemność serwera bazy danych, ilość domen i subdomen podpiętych i inne.

Do celów prostych wizytówek firmowych lub osobistych w internecie często nie ma potrzeby sięgać po profesjonalne usługi hostingowe. Serwis składający się z trzech, czterech stron, o w miarę stałej treści zadowoli się minimalnym fragmentem powierzchni dyskowej każdego pakietu hostingowego. Serwis zOlsztyna.pl hostinguje domeny i subdomeny na własnym prostym parkingu. Parking ten zapewnia serwowanie i podstawową treść (content) związaną z branżą i słowami kluczowymi zaparkowanego adresu.

Lista domen (adresów internetowych) serwowanych i obsługiwanych przez Parking domen zOlsztyna.pl
1. Adwokaci.zOlsztyna.pl » Adwokaci i prawnicy z Olsztyna.
2. Adwokat.zOlsztyna.pl » Adwokat i prawnik Olsztyn.
3. Avista.Olsztyn.pl » Centrum Stolarki Budowlanej Olsztyn
4. Miodówko.pl » Lokalny serwis pięknej warmińskiej wioski Miodówko.
5. Pizza z Olsztyna » Adresy pizzerii w Olsztynie.
6. Prawnicy.zOlsztyna.pl » Prawnicy i adwokaci w Olsztynie.
7. Prawnik.zOlsztyna.pl » Prawnik i adwokat w Olsztynie.
8. TechMar.Olsztyn.pl » Techmar Olsztyn
Monitorowanie linków
monitorbacklinks

Kontrola linków zwrotnych

Analiza linków to dość ważna czynność i często zaniedbywana. Daje ona dwojakie korzyści. Widzimy strony i domeny, które odnoszą się do sprawdzanego adresu. Jednocześnie możemy dowiedzieć się, czy linki są sprawne i jakie mają atrybuty. Mamy jasny widok sortowany według wartości, jakości, Pagerank, słów kluczowych i innych parametrów linków. Inną korzyścią jest fakt, iż możemy kontrolować swoją konkurencję. Sprawdzając adres serwisu konkurenta widzimy jego źródła ruchu, kto i jak do niego dynamicznie się odnosi. Widzimy, gdzie wykupuje reklamy i linki kontekstowe. Na podstawie tych danych możemy precyzyjniej i skuteczniej dobierać swoje linki i planować kampanie.

Serwis zOlsztyna.pl monitoruje linki zwrotne za pomocą narzędzia MonitorBacklinks. Możesz wypróbować tą usługę za darmo przez 30 kolejnych dni.

Aktualną liczbę linków i domen zarejestrowanych przez MonitorBacklinks.com widać na plakietce obok. Backlink checker to zolsztyna.pl
Porównaj rezultaty z monitorem linków Linkody.com backlink monitor zolsztyna.pl