Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Hydraulik Orneta - Ambroch
Hydraulik Orneta - Ambroch

Instalacje wodno-kanalizacyjne, CO w Ornecie i okolicach.

Nowoczesny, sprawny hydraulik to nie tylko doświadczony w łączeniu rurek i kolanek pracownik w naszym domu, gospodarstwie lub inwestycji. Dziś hydraulik to także projektant instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Potrafi dobrać, doradzić w sprawie budowy lub modernizacji kotłowni, zna się na piecach CO, wymiennikach ciepła, całej skomplikowanej i nowoczesnej automatyce sterującej ogrzewaniem, kanalizacją, przydomowymi oczyszczalniami ścieków oraz innymi systemami wodno kanalizacyjnymi.

Doświadczenie, historia i reputacja.

Doświadczenie i znajomość rynku, trendów i rozwiązań technicznych jest w branży instalacyjnej kluczem do sprawnego działania. Firma z Ornety Romana i Arkadiusza Ambroch istnieje aktywnie na rynku od ponad 20 lat. Pozwoliło to dokładnie zapoznać się z niuansami i szczegółami pracy hydraulika, instalatora i automatyka.

Jakie usługi oferuje firma Ambroch?

Szerokopojęte usługi instalacyjno-remontowe. Przede wszystkim projektowanie i wykonanie oraz serwis i konserwacje instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania (CO). Kompleksowe uruchomienie kotłowni na paliwa stałe wraz z całą instalacją, automatyką, wymiennikami ciepła. Instalacje odnawialnych źródeł energii i przydomowych oczyszczalni ścieków. Firma Ambroch zajmuję się również ogólnymi remontami i naprawami eksploatacyjnymi.


Profil nazwy, reputacja i ogólne statystyki adresu hydraulika z Ornety niedaleko Olsztyna.


Ten news został otagowany
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.