Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Szkło i aluminium to idealne materiały na nowoczesne fasady.
Szkło i aluminium to idealne materiały na nowoczesne fasady.

Systemy Fasad Aluminiowo-szklanych Izimat Olsztyn.

Izimat z Olsztyna to doświadczona firma projektująca i budująca przede wszystkim fasady ze szkła i aluminium, daszki całoszklane, małe konstrukcje stalowe. Stolarka budowlana, a także stolarka przeciw pożarowa to dziedziny, które również nie są obce temu wykonawcy.

W środowisku olsztyńskich firm budowlanych nazwa Izimat kojarzy się głównie z fasadami ze szkła i aluminium. To znany wykonawca współpracujący w wieloma poważnymi deweleporami. Od niedawna firma Izimat buduje swój wizerunek także w wirtualnym świecie. Identyfikacja wizualna w tym właśnie medium jest niezbędna. Równie ważne są wyniki wyszukiwań haseł związanych z prowadzoną działalnością, lokalizacją, kontaktem oraz z nazwą i jej graficzną reprezentacją.

Propozycja logotypu jest uwidoczniona w serwisie zOlsztyna.pl. Zaakceptowany lub zmodyfikowany stanie się jednym z głównych symboli powstającej strony domowej firmy Izimat. Odnośnik do serwisu fasad aluminiowo-szklanych firmy Izimat. Izimat to firma z Olsztyna i jako wsparcie marketingowe, formę zaplecza ma przeznaczony adres w domenie .olsztyn.pl. Odnaleźć tam będzie można dodatkowe, uzupełniające informacje o firmie. Sprawdź sam: Izimat.Olsztyn.pl.

Link obok kieruje do strony, gdzie znajduję się pełny profil nazwy Izimat oraz generalne informacje, statystyki, rankingi zapisane w Olsztyńskiej Bazie Firm zOlsztyna.pl.

Ten news został otagowany
Tagi: Izimat Olsztyn 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.