Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Mini Cooper Electric SE.
Mini Cooper Electric SE.

Elektryczny Mini - Naładowany Pasją.

Masz pasję? Naładuj sobie Mini. Reklama oraz samochód dla minimalistów motoryzacyjnych. Czytając treść przekazu reklamy dowiadujemy się dlaczego. Wybrzmiewa on następująco: Zero emisji, maksymalna frajda z jazdy. Pierwsze w pełni elektryczne MINI wyjeżdża na ulice! To auto naprawdę zmierza w dobrym kierunku. Rusz nim w podróż naładowaną siłą dobrej energii!

Dalej w komunikacie widzimy: MINI Cooper SE – łączny pobór mocy: 15,9-15,2 kWh/100 km, zużycie paliwa: 0,0l/100 km, emisja CO2: 0g/km. Zasięg samochodu to około 200 km w cyklu mieszanym przy 135 kW mocy silnika. Minimalistyczny zasięg, ale klasyczna stylistyka. Do jazdy po mieście wystarczy. Ile czasu się ładuje - tego w reklamie nie podano. Podano natomiast, że auto jest zeroemisyjne. Czyli dowiadujemy się z przekazu, że silniki elektryczne nie wytwarzają spalin. Reklama zawsze uczyła. Bravo Mini!

Tymczasem w domenie Olsztyn Mini jest do wyrwania w dobrej cenie. Jaka jest ta cena? Cena jest do negocjacji. Przyszłego abonenta kierujemy na platformę z wyceną Mini Olsztyn.

Ten news został otagowany
MotoWarmia dnia sierpień 15 2020 13:29:19

Jak kupić samochód Mini w Olsztynie? Zobacz bezpośredni kontakt do Mini Olsztyn w serwisie MotoWarmia.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.