Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Sportowa Kia, która naprawdę jedzie.
Sportowa Kia, która naprawdę jedzie.

Czy Kia Stinger jest warta uwagi?

Kia Motors - Koreański producent samochodów modelem Stinger podbija świat motoryzacji. Stinger nie jest przeciętnym, nudnym autem, które wozi nas do pracy. Stinger jest pełen emocji, ambicji i ma swoją klasę. Usportowione auto o wyglądzie agresywnego, nowoczesnego pogromcy konkurencji zdobywa uznanie wśród wymagających kierowców. Kia modelem Stinger udowadnia, iż chce się liczyć w kręgach prawdziwej sportowej motoryzacji.

Wielu użytkowników samochodów słysząc o marce Kia ma przez oczami stare modele koncernu. Były to licencje Mazdy z odmienionym nadwoziem. Obecnie Kia zaskakuje nie tylko kierowców, lecz również innych producentów samochodów. Czy Stinger jest lepszy od np. BMW? Tego nie da się potwierdzić. Kia Stinger nie aspiruje nawet do klasy premium, lecz wrażenia z jazdy, osiągi oraz cena zakupu sprawiają, że Kia jest warta uwagi. Kia daje 7 lat gwarancji na swoje modele - to także wielka zaleta.

Dla ciekawych kierowców polecamy film, w którym zobaczyć można kilka testów i opinii tego ciekawego modelu. Stinger zmienia postrzeganie marki. Już nie musisz wybierać między 'niemcem', a 'japończykiem' - jest także Kia, która się śmieje z konkurencji.


Czy w Olsztynie można kupić Stingera? Tak. Czy w Olsztynie można serwisować samochody Kia? Tak. Jaki jest najbardziej sugestywny adres salonu, dealera bądź serwisu samochodów Kia w Olsztynie? Jest nim Kia.Olsztyn.pl.

Ten news został otagowany
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.