Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Hyundai - oferta wyprzedaży.
Hyundai - oferta wyprzedaży.

Wyprzedaż Hyundai 2019

Przegląd internetowych informacji o wyprzedażach samochodów rocznika 2019 zaczyna marka Huyndai. Oto co w nadsyłanych reklamach przekazuje oraz obiecuje swym odbiorcom Hyundai Polska.

5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai i 8-letnia gwarancja na akumulator wysokiego napięcia (ograniczona przebiegiem 160 000 km) dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły dot. propozycji cenowej i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Prezentowana cena jest rekomendowaną, promocyjną ceną detaliczną brutto i dotyczy modelu KONA 1.0 T-GDI 6MT 2WD (120 KM) Classic Plus z roku produkcji 2019 o zużyciu paliwa od 6,2-6,6 l/100 km średnio we wszystkich fazach i emisji CO2 od 142 do 149 g/km i nie wyklucza wprowadzenia promocji dealera. Promocja obowiązuje od 01.01.2020 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Samochody prezentowane w reklamie to: KONA 1.0 T-GDI 6MT 2WD (120 KM) Premium o zużyciu paliwa i emisji CO2 jak wymienione powyżej, KONA Hybrid 1.6 GDI 6DCT 2WD (141 KM) Premium o zużyciu paliwa 5,0 do 5,4 l/100 km średnio we wszystkich fazach i emisji CO2 od 90 do 99 g/km oraz Kona Electric 64 kWh w wersji Platinum o zużyciu energii 15,4 kWh / 100 km i zerowej emisji CO2. Prezentowany zasięg dotyczy modelu Kona Electric 64 kWh. W przypadku pojazdów, którym udzielono homologacji typu zgodnie z WLTP, najniższe i najwyższe wartości powinny odzwierciedlać wartości nowych samochodów osobowych dostępnych na rynku zapisane w świadectwach zgodności.

Trzeba przyznać, iż gwarancja na 5 lat bez limitu kilometrów robi wrażenie na przeciętnym kierowcy. Warunkiem jest zakup samochodu u autoryzowanego dealera Hyundai, co nie powinno stanowić problemu. Autoryzowanych salonów Hyundaia znajdziemy w każdym mieście, a obieg wtórny nowych aut jest znikomy.

Ten news został otagowany
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.