Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Serwis Miodowko.pl już działa.
Serwis Miodowko.pl już działa.

Nowy lokalny serwis informacyjny o tematyce Miodówka, ogrodów działkowych.

W kwietniu 2015 roku powstał i uruchomiony został serwis Miodowko.pl. Zawiera on ogólne informacje o miejscowości i jeziorze Miodówko, o Rodzinnym Ogrodzie Działkowym Miodówko oraz najbliższych okolicach. Przeglądając stronę Miodowko.pl znajdziesz również zdjęcia, mapki i tutejszy dział ogłoszeń. Poznasz lokalne firmy, dowiesz się o wydarzeniach w Miodówku, przeczytasz bieżące wiadomości czy też zdobędziesz dane administracyjne.


Przegląd serwisu Miodówko.pl


Zwiedzając stronę o Miodówku natkniesz się na kilka podstawowych zakładek. W zakładce Miodówko znajdziesz skrótowe informacje o historii miejscowości i genezy jej nazwy. Jeśli chcesz ją zobaczyć na mapach przejdź do zakładki Mapy. Rodzinny Ogród Działkowy Miodówko także znalazł się w serwisie w zakładce ROD. Podstawowe informacje administracyjne i urzędowe znajdują się w dziale Informacje. Najbliższa okolica Miodówka, pobliskie miejscowości itp. to zakładka Okolica. W Galerii znajdziesz zdjęcia, obrazy i grafiki Miodówka. Zakładki Firmy i Ogłoszenia to działy zbudowane z myślą o komercyjnym przeznaczeniu. Znajdziesz tam oferty usług, handlu i produkcji podmiotów z Miodówka i okolic. Tam też znajdziesz wszystkie informacje odnośnie nieruchomości, wynajmu lub sprzedaży domków i tym podobne. Na stronie są także Dynamiczne Odnośniki (linki) dotyczące Miodówka i strony Miodowko.pl oraz Kontakt z administratorem serwisu Miodówko.pl


Jeśli chcesz zamieścić swoją informację, ogłoszenie nieruchomości lub jakiekolwiek inne, odnośnik lub reklamę na stronach serwisu Miodowko.pl napisz do administratora portalu używając formularza kontaktowego.


W wolnej chwili możesz spojrzeć co się dzieje na Tablicy Miodówka lub też przejrzeć indywidualne Wizytówki Miodówka. Tablica pozwala umieszczać krótkie wiadomości, ogłoszenia czy wydarzenia na stronie serwisu. Sekcja z wizytówkami to proste profile publiczne osób, podmiotów itp.

Ten news został otagowany